SYM MAXSYM 400 Euro 5

179 990 Kč 148 752 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
SYM MAXSYM 400 Euro 5
Financování

Detailní popis produktu

Motor Jednoválec 4taktní ,4ventilový
Obsah 399 ccm
Výkon 25 kW / 6,750 rpm
Chlazení Kapalinou chlazený
Převodovka Automatická C.V.T.
Startování Elektrické
Odpružení Teleskopická vidlice / zadní dvojité
Brzdy Kotoučové s ABS - přední dvojitý disk 275 mm / zadní 275 mm
Pneu 120/70 - 15 ,160/60-14
Hmotnost 215 kg
Objem nádrže 13 litrů
Barevné varianty šedá

 

MAXSYM 400 Euro 5 navazuje na osobitost předešlého modelu a zachovává si svůj elegantní vzhled, kdy v nové verzi dokonale spojuje osvědčené prvky s inovativními Hi-Tech technologiemi. Změny se týkají nejen vzhledu, ale také technologií a celkovém výkonu.

Výzkumné a vývojové středisko SYM přineslo řadu technických vylepšení nosného rámu, které ve srovnání s předchozím modelem, zlepšují dynamiku a ovladatelnost nového stroje a to vše při snížení spotřeby paliva. Celkový dojem propracovaného designu a moderních technologií doplňují komfortní prvky jako bezklíčový systém nebo bezpečností systémy jako ABL, TSC a další.

SYM R&D studio změnilo konstrukci rámu a v porovnání s předchozím modelem snížilo jeho hmotnost o neuvěřitelných 18,5 %! Díky tomuto základnímu vylepšení bylo u konstrukce MAXSYM 400 možné dosáhnout řady dalších vylepšení.

Vahadla  byla osazena kuličkovými ložisky a díky tomuto vylepšení se výrazně snížilo opotřebení dílů, snížení tření a tím i snížení tvorby tepla a zbytečné spotřeby energie způsobené třením. Touto změnou se také sníží spotřeba paliva.

 

Traction Control System (TCS)
Při akceleraci na kluzké silnici hrozí nebezpečí ztráty kontroly nad strojem vlivem ztráty adheze. Systém TCS zabraňuje  proklouznutí zadního kola skútru v okamžiku rozjezdu, zrychlení nebo zatáčení.

Pokročilé brzdové světlo (ABL)
ABL se aktivuje, když rychlost překročí 70 km/h a jezdec je nucen intenzivně brzdit, brzda spustí automatické blikání brzdového světla, aby varovala vozidla jedoucí za vámi, což je je velmi důležitý bezpečnostní prvek.

 

Nastavitelné zadní odpružení 
Pružiny zadních tlumičů pérování  lze nastavit  podle potřeby jezdce.

 

Nastavitelný plexi štít
Jezdec si může nastavit polohu plexi štítu dle své potřeby a to bez použití nářadí

×

Splátková kalkulačka ESSOX